Teach me - Kindergarten dla iPhone

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Naucz się i baw się jednocześnie.

Teach Me - Przedszkole to aplikacja edukacyjna dla systemu iOS firmy Apple, która pomaga małym dzieciom uczyć się wielu przedmiotów szkolnych, w tym matematyki, pisowni i pisania. Jako uzupełnienie ich regularnej nauki, przedszkolaki, które chcą nauczyć się więcej w domu lub chcą się bawić liczbami i słowami, znajdą w Teach Me - Przedszkole angażującą i zabawną aplikację. Dostępna na iPhone'a, iPad'a i iPod Touch, jest to dostępna aplikacja, na którą można pracować w dowolnym czasie. Dla tych, którzy mają trudności z lekcjami szkolnymi, jest to cenna aplikacja do nauki w domu, która może pomóc w zabawny sposób.

Naucz się w domu

Przedszkole może być interesującym czasem dla dzieci - niektóre będą uważać szkołę za angażującą i zabawną, podczas gdy inne będą miały trudności z nadążaniem. Teach Me - Przedszkole to aplikacja, która zaspokaja potrzeby obu grup. Dla tych, którzy odnoszą sukcesy w przedmiotach szkolnych, takich jak matematyka i pisownia, może to być zabawny sposób na doskonalenie umiejętności i zapewnienie potrzebnego wyzwania. Dla tych, którzy mają trudności, aplikacja umożliwia naukę poza klasą, w tempie odpowiadającym ich możliwościom, przy pomocy rodzica lub starszego rodzeństwa, z dodatkowymi bonusami i zachętami po drodze.

Podstawy

Teach Me - Przedszkole obejmuje podstawy tego, czego nowi przedszkolaki będą uczyć się w szkole. Matematyka, pisownia i pisanie są wszystkie objęte w aplikacji, nawet jeśli tylko podstawy. Dzięki tej aplikacji dzieci mogą szybciej i łatwiej zdobyć te umiejętności i nie będą czuć, że to praca.

Zalety

• Dodatek do szkoły
  • Zabawa jest <b>przyjemna</b>

Wady

• Nie zastępuje zwykłych lekcji.
  • Opłacona aplikacja

Program jest dostępny w innych językach

Teach me - Kindergarten dla iPhone

• Płatność

• Po Polski
  • V 4.2.3

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Teach me - Kindergarten

Czy próbowałeś Teach me - Kindergarten? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!